خرمای ایران
پنج‌شنبه , آوریل 15 2021
خانه / خرما خشک ربی / خرمای ربی سراوان با قیمت عمده

خرمای ربی سراوان با قیمت عمده

خرمای ربی سراوان از بهترین ارقام صادراتی ایران است. در مناطق خرماخیز سیستان و بلوچستان هرساله هزاران تن خرما ربی تولید و برداشت می شود. معمولا خرید خرما ربی با قیمت عمده و به صورت فله انجام می شود. همچنین برای صادرات امکان وسرت و بسته بندی این خرما فراهم شده است.

خرما ربی سراوان

خرمای ربی سراوان

سراوان یکی از شهرستان های واقع در استان سیستان و بلوچستان است. آب و هوای مساعد این منطقه مناسب رشد ارقام بسیاری از خرما می باشد. خرما مضافتی، ربی، انواع خرما خشک تازه در سراوان تولید می شود. از این میان رقم ربی، جز خرماهای پرفروش و صادراتی ایران قرار گرفته است.

قیمت خرما ربی

خرما ربی به دلیل بافت نیمه خشک و ماندگاری بالا، قابلیت حمل و نگهداری آسانی دارد. به همین جهت در بحث صادرات بسیار مورد توجه قرار گرفته است. هرچند کمبود امکانات تولید و بسته بندی در منطقه سراوان برای ارائه خرما کم است. اما برای حمایت از کشاورزان و رونق بازار خرمای ربی، توانسته ایم با تولیدکنندگان همکاری کنیم.

قیمت خرما ربی

خرید خرما ربی در منطقه سراوان با قیمت عمده امکان پذیر است. خرمای ربی فله به صورت سورت نشده در کارتن های 10 کیلویی عرضه می شود. با توجه به شرایط آب و هوایی و کیفیت محصول، نرخ فروش خرما ربی تعیین می شود. در ابتدای فصل جاری خرما ربی درجه یک را با قیمت عمده هر کیلو 14000 تومان می توان تهیه نمود.

خرمای ربی سراوان

چنانچه قصد صادرات خرما ربی به کشورهایی همچون ترکیه، روسیه، قرقیزستان، امارات متحده عربی و دیگر کشورهای اروپایی را داشته باشید، لازم است تا خرما بسته بندی گردد. در این مرحله خرما توسط دستگاه های مکانیزه سورت و شستشو می شود. سپس با توجه به نوع سفارش و بازار هدف بسته بندی می گردد. نوع بسته بندی مناسب خرما ربی، معمولا کارتن لمینتی 5 و 10 کیلویی، جعبه های 400 و 500 گرمی متنوع می باشد.

قیمت خرما ربی فروش خرما ربی

برای انتخاب بسته بندی مناسب و اطلاع از قیمت خرمای ربی سراوان به جهت صادرات با ما همراه باشید.

منبع: سایت khormacenter.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما ربی

خرید آنلاین خرما ربی ارگانیک

خرید آنلاین خرما ربی ایرانشهر برای تجار امکان پذیر شد. شما می توانید از طریق …

Call Now Buttonتماس بگیرید