خرمای ایران
چهارشنبه , می 12 2021
خانه / خرما مضافتی / خرید خرما مضافتی بم با قیمت عمده

خرید خرما مضافتی بم با قیمت عمده

خرید خرما مضافتی بم مخصوص صادرات بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرد. فروش خرما مضافتی با قیمت عمده در وزن های مختلف امکان پذیر می باشد. کافی است نوع و میزان سفارش خود را اعلام نمایید. تا ضمن دریافت مشاوره رایگان و بررسی بازار هدف شما، بهترین خرما مضافتی را خریداری نمایید.

خرما مضافتی بم

خرما مضافتی از جمله خرماهای پرطرفدار و پرفروش ایران است. این خرما را اکثرا به منطقه بم در کرمان منسوب می کنند. زیرا خرما مضافتی بم کیفیت بسیار بالایی نسبت به سایر ارقام مضافتی مناطق دیگر دارد. در ادامه شما را با نحوه خرید و انواع خرما مضافتی آشنا خواهیم کرد.

انواع خرما مضافتی

خرما مضافتی بر اساس منطقه تولید از کیفیت و انواع مختلفی برخوردار است. خرما مضافتی را از منطقه بم، ریگان، جیرفت، کهنوج و بلوچستان (سراوان) می توان برداشت نمود. خرما مضافتی در بم به دلیل وجود آب و هوای مناسب برای رشد نخل از رنگ مشکی براق و کیفیت بالاتری برخوردار است. رطب مضافتی بم در بازار معروف و پرطرفدار است.

خرید خرما مضافتی خرما مضافتی بم

خرما مضافتی منطقه جیرفت و سراوان به نسبت منطقه بم دارای ظاهری بورتر می باشند. اما خرما مضافتی این مناطق معمولا برای صادرات به کشورهای ترکیه، پاکستان و افغانستان گزینه مناسبی هستند.

خرید خرما مضافتی

برای خرید خرما مضافتی صادراتی در تناژ بالا و با قیمت عمده می توانید در ابتدای فصل برداشت اقدام نمایید. در این زمان معمولا به دلیل پیش فروش محصول باغ ها می توان خرما را با قیمت مناسب تر و بدون واسطه از کشاورز خریداری نمود. با ورود خرما به سردخانه ها، خرید و فروش خرما مضافتی معمولا در تمام فصول سال امکان پذیر است.

خرید خرما مضافتی

برای خرید خرما مضافتی لازم است به رنگ آن و میزان شیره خرما توجه نمایید. اگر قصد خرید خرما مضافتی برای فروش بازار داخل را دارید معمولا وزن های سنگین و خرمای گوشتی را انتخاب نمایید. خرما مضافتی صادراتی معمولا سبک وزن تر است و به دلیل شیره کمتر از ماندگاری بالاتری برخوردار می باشد.

قیمت خرما مضافتی با توجه به میزان عرضه و تقاضا در زمان فروش نوسان خواهد داشت. معمولا با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان قیمت خرما مضافتی قدری دچار تغییرات می گردد.

منبع: سایت topkhorma.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرید خرما مضافتی

کارخانه بزرگ تولید بهترین خرما مضافتی

بهترین خرما مضافتی متعلق به کدام منطقه است؟ خرما مضاقتی در ایران دارای کیفیت های …

Call Now Buttonتماس بگیرید