خرمای ایران
سه‌شنبه , آوریل 20 2021
خانه / خرما / خرید و فروش عمده خرما درجه یک و ارگانیک

خرید و فروش عمده خرما درجه یک و ارگانیک

خرمای ایرانی هنوز عمدتا به صورت ارگانیک تولید می شود و این مطلب یکی از بزرگترین مزیت های این محصول بشمار می رود که این امر سبب شده یکی از بهترین و اقتصادی ترین محصولات کشاورزی ایران برای بازار داخلی و خارجی باشد .

خرید و فروش عمده خرما بستگی به شناخت ذائقه و همچنین نوع فعالیت رقبای این محصول در سطح جهانی دارد .

پایین آوردن هزینه تولید .استفاده از روشهای نوین کشاورزی . کوتاه کردن دست واسطه ها و تشکیل شرکتهای تعاونی با همیاری کشاورزان می تواند با بالا بردن توان اقتصادی و جذب سرمایه خارجی در امر تولید و فرآوری محصولات مشتق از آن نقش بزرگتری در بازارها جهانی و خارجی را در اختیار کشور بگذارد.

 

خرمای زاهدی تازه

فروش عمده انواع خرما با کیفیت عالی

خرید و فروش خرما عمده

خرما جز آن دسته از اقلامی است که همیشه بهانه ای برای خرید آن موجود است بیش از 300 نوع خرما در ایران موجود است که مهمترین آنها می توان از خرمای مضافتی که از نخلستانهای بم بر سر سفره های ما می آید نام برد.

خرما مضافتی یکی از مهمترین و عمده ترین محصولات خرمای ایران می باشد این خرمای نرم هم در داخل و هم در خارج خواهان زیادی دارد .در واقع خرمای مضافتی با طعم خاص توانسته رضایت ذائقه های مختلف را جلب کند کشور هند یکی از عمده وارد کنندگان خرما مضافتی است نکته جالب این است که نام های دیگری که این خرما به آن نامیده می شود عبارتنند از: کیمیا خرمای سیاه و خرمای بم . یک نوع دیگر از خرمای ایران که در بازارهای جهانی طرفداران بسیاری دارد

خرمای پیارم است که جزء گرانترین خرماهای ایران می باشد و علت آن محدودیت در کشت آن است که در شهر حاجی آباد در استان هرمزگان به عمل می آید و این خرما در کشورهای اروپایی بیشتر خریدار دارد.

عرضه کنندگان بهترین خرما مضافتی ارزان

عرضه کنندگان بهترین خرما مضافتی ارزانبررسی میدانی نشان دهنده این امر است که قیمت انواع مختلف خرما 30 الی 80 درصد افزایش یا فته است . در حال حاضر قیمت انواع مرغوب خرما 36 و 70 هزار تومان در بازار عرضه می شود و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان این محصول به یکی از اقلام اصلی سبد خانوار تبدیل می شود که این امر افزایش قیمت این کالا را توجیه پذیر می کند.

و البته اعضای انجمن خرمای ایران این قیمت را مناسب تشخیص داده اند . اما در میادین تره بار شهرداریها قیمت خرما به مراتب ارزانتر از بازار آزاد می باشد . که جهت مصرف خانواده ها مناسب تر است.

تولید خرمای مضافتی عمدتا در استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان است و نولید کنندگان این محصول تلاش خود را می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را به دست مصرف کننده برسانند .البته برخی از شرکتها با فروش آنلاین خرما سیاه تازه و خرمااعلا سعی در کوتاه کردن دست واسطه ها و دلالها از بازار خرما می کنند تا مشتریان بتوانند این محصول را با قیمت تمام شده واقعی بدست آورند.

قیمت شگفت انگیز خرما کلوته مرغوب در تهران

قیمت شگفت انگیز خرما کلوته مرغوب در تهرانخرمای کلوته یکی از انواع خرما اعلا در ایران است که به علت نرمی گوشت و رطوبت زیاد آن مورد توجه مردم تهران می باشد متاسفانه تغییرات مداوم شرایط بازار قیمت این محصول را دجار تغییر ات محسوسی کرده است .

فروش و عرضه خرما سیاه نیز متاثر از این جریانات است . تعادل در بازار می تواند فروش خرما سیاه و سایر مشتقات این محصول را برای استفاده عموم اقشار جامعه تهسیل کند .

فروشنده عمده خرما مضافتی بم

خرما ارگانیک

عرضه خرما ایرانی در عرصه جهانی به عنوان یکی از بزرگترین صادر کنندگان این محصول نیازمندهمیاری شرکتها و سرمایه گذاران می باشد تا بتواند در مقابل سایر رقبا تاب بیاورد و در صادرات انواع خرما همچنان مقام خود را حفظ کند.

یکی از شرکتهای معتبر در امر فروش و صادرات این محصول شرکت کریستال و شرکت خرمای بم….است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت خرما سایر

تولیدکننده خرمای سایر خوزستان

خرمای سایر خوزستان جز ارقام صادراتی و پرفروش ایران است. تولیدکننده خرما سایر عمدتاً با …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید