خرمای ایران
چهارشنبه , آوریل 14 2021
خانه / خرما خشک صادراتی / قیمت انواع خرما خشک صادراتی جنوب

قیمت انواع خرما خشک صادراتی جنوب

قیمت انواع خرما با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. فروش عمده خرما خشک با قیمت عمده امکان پذیر می باشد. معرفی انواع خرما خشک جنوب از طریق این سایت صورت گرفته است. برای خرید خرما خشک با کیفیت صادراتی کافی است با ما در ارتباط باشید.

قیمت انواع خرما

انواع خرما خشک جنوب

همانطور که می دانید در ایران خرماهای بسیاری تولید و کشت می گردد. خرمای خشک برداشتی در جنوب کشور، دارای کیفیت های متفاوتی است. انواع خرما متناسب با بازار هدف، قابل عرضه و بسته بندی هستند.

ارقام خشک به دلیل وجود رطوبت پایین، برای نگهداری و حمل و نقل، شرایط بهتری دارند. همین امر سبب شده تا عموما خرما خشک برای صادرات انتخاب شود.

خرما خشک صادراتی

خرما خشک جنوب شامل ارقام بسیاری است که به اختصار اشاره می شود:

  • خرما پیارم حاجی آباد
  • خرما خشک ربی
  • خرما دیری
  • خرما دسکی
  • خرما مجول
  • خرما زاهدی (قصب)
  • خرما خشک زرد
  • خرما گنتار

قیمت انواع خرما قیمت انواع خرما

یادداشت

یادداشت

در ایران بیش از 400 رقم خرما کشت و تولید می شود. تنوع در ارائه خرمای صادراتی، سبب جایگاه ویژه اقتصادی کشور در بازارهای جهانی شده است.

وجود تنوع در ارقام خرما خشک ایران، توانسته رضایت هر ذائقه و سلیقه ای را جلب کند. خرما خشک تازه را معمولا به صورت فله نگهداری می کنند. با توجه به بازار هدف و سفارشات، خرما سورت و شستشو می گردد. خرما خشک بسته بندی با توجه به استانداردهای لازم آماده می شود. برخی ارقام خرما خشک نیاز به بسته بندی مناسبی دارند تا آسیب نبینند.

قیمت خرما خشک

قیمت انواع خرما

انواع خرمای ایران با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی قیمت متفاوت دارند. قیمت خرما همچون دیگر محصولات کشاورزی به موارد بسیاری وابسته است. میزان عرضه و تقاضا معمولا در قیمت محصولات تاثیر بسزایی دارند.

خرما خشک صادراتی

کیفیت خرمای ارائه شده و مراحل تولید نیز نرخ خرما را تحت تاثیر قرار می دهد. با تمام این موارد، سعی کرده ایم همواره بهترین خرما را با نازلترین قیمت ارائه دهیم. رضایت مشتریان و رونق بازار خرمای ایران هدف اصلی مجموعه خرما آراد می باشد.

برای دریافت لیست قیمت انواع خرما بر روی دکمه زیر کلیک کنید. جهت صادرات انواع خرما و نحوه سفارش نیز می توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

لیست قیمت محصولات

منبع: سایت drydates.ir

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

فروش خرما پیارم اصل

پخش کننده خرمای پیارم صادراتی در کشور

خرمای پیارم صادراتی یکی از انواع درجه یک خرماست که می توان از آن به …

Call Now Buttonتماس بگیرید