خرمای ایران
چهارشنبه , آوریل 14 2021
خانه / خرما مغزدار شکلاتی / خرما شکلاتی طعم دار با قیمت عمده

خرما شکلاتی طعم دار با قیمت عمده

خرما شکلاتی طعم دار در بسته بندی جدید با قیمت عمده در مجموعه آراد خرما عرضه می گردد. انواع خرما مغزدار با روکش شکلات را می توانید از نمایندگی های فروش خرما در سراسر ایران تهیه نمایید. برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید و فروش خرما شکلاتی مغزدار این مقاله را دنبال کنید.

خرما شکلاتی طعمدار

خرما شکلاتی

خرما شکلاتی

تولید خرمای شکلاتی شاید امری آسان به نظر برسد و برای مصارف شخصی در منزل امکان تهیه آن وجود داشته باشد. اما در کارخانجات تولیدی انواع فرآورده های خرمایی، با در نظر گرفتن ذائقه و نیاز مشتریان، ی فرآیندهای پیچیده ای توسط دستگاه های مکانیزه تولید می شود. استفاده از روکش شکلات با اسانس های مختلف برای خرما مغزدار، طعمی دلچسب به محصول داده و سبب تنوع بیشتر این فرآورده می گردد.

تولید خرماهای شکلاتی به صورت بهداشتی و کاملا مکانیزه می باشد. هسته گیری و آماده سازی خرما و قراردادن مغز بادام در میان آن توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. در ادامه با عبور خرمای مغزدار از زیر تونل شکلات، روکش شکلاتی روی آن ایجاد شده و سپس بسته بندی تکی هر خرما شکلاتی و مجدد قرار دادن در بسته های بزرگتر و کارتن و نهایتا شیرینگ توسط دستگاه های بسته بندی انجام می شود.

بدین صورت یک محصول کاملا بهداشتی و باکیفیت وارد بازار می شود. این فرآورده قابلیت معرفی برای صادرات به سایر کشورها را نیز دارد.

بسته بندی تک عددی این فرآورده یک مزیت مهم به شمار میرود، خصوصا در شرایط فعلی که به دلیل شیوع ویروس کویید-19 از محصولات فله نمی توان به راحتی استفاده کرد.

خرما شکلاتی مغزدار با چه طعم هایی عرضه می شود؟

تولیدکنندگان زیادی انواع خرمای شکلاتی را با برندهای مختلف به بازار عرضه نموده اند. برای مثال برندهای پارسان دی، خوشبین و تنگسیر از تنوع محصول و کیفیت مناسب برخوردار هستند. ابتکار کارخانه تولید خرما شکلاتی تنگسیر استفاده از شکلات های طعم دار برای روکش خرما مغزدار می باشد. استفاده از اسانس های متنوع سبب طعم لذیذ و متفاوت این فرآورده شده است.

خرما شکلاتی

برخی از طعم های خرما شکلاتی که تولید و در بازار موجود می باشد عبارتند از:

  • خرما شکلاتی نسکافه ای
  • کاکائویی
  • توت فرنگی
  • موزی
  • شیری
  • ارده ای

قیمت خرما شکلاتی مغزدار

قیمت محصولات خرمایی با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. برای خرید عمده و فله ای هریک از شکلات ها می توانید میزان سفارش خود را به کارشناس فروش اعلام کنید.

در لیست زیر قیمت خرما شکلاتی مغزدار که بصورت قیمت مصرف کننده روی هربسته درج گردیده، ذکر شده است. برای اطلاع از درصد تخفیف نمایندگی های فروش و قیمت عمده با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما شکلاتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره موبایل: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید
Call Now Buttonتماس بگیرید